Zasłonki do Renault Trafic II 2001–2014

Zasłonki do Renault Trafic II 2001–2014 Zobacz większe

TRAFIC II

Nowy produkt

630PLN brutto

Zasłonki do Renault Trafic II 2001–2014

Więcej szczegółów

992 Przedmioty

Więcej informacji

Zasłonki do Renault Trafic II 2001–2014 

Zestaw składa się z: 8 zasłonek na 4 boczne okna (po 2 zasłonki na okno), 2 zasłonki na tylną klapę, szyn aluminiowych (po 2 szyny na okno), niezbędnych suwaków i wkrętów. Montaż zasłonek jest bardzo prosty. Zasłonki i szyny są starannie ponumerowane i nie powinny stwarzać problemów podczas montażu. W razie problemu służymy pomocą.

Po zakupie prosimy o informację czy jest to wersja krótka czy długa. Czy z tyłu są drzwi czy klapa. Czy to wersja z tapicerką plastikową we wnękach okiennych czy bez.

UWAGA !! Podczas realizacji zamówienia proszę o podanie informacji czy w Państwa pojeździe są zainstalowane uchwyty na kubki znajdujące się we wnęce okiennej przy szybie oraz czy auto wyposażone jest w kanał wentylacyjny znajdujący sie w prawym tylnym narożniku, który zmniejsza powierzchnię okna od wewnątrz pojazdu. Prosimy również o informacje czy pojazd posiada tylną klapę czy drzwi. Informacje te niezbędne są  do prawidłowego przygotowania zasłonek.

Zasłonki są w kolorze SZARYM

Zasłonki SolarCamp sprzedawane są w całej Europie i dzięki jakości materiału i wykonania cieszą dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Nasze firanki chronią przed słońcem, światłem jak również nadają elegancki efekt wizualny twojemu Busowi.

W przeciwieństwie do innych sprzedawców nasze zasłonki wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Każdy klient otrzymuje od nas paragon fiskalny lub Fakturę VAT (Na życzenie)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zasłonki do Renault Trafic II 2001–2014

Zasłonki do Renault Trafic II 2001–2014

Zasłonki do Renault Trafic II 2001–2014