Zasłonki / roletki / osłony przeciwsłoneczne dedykowane do Hyundai KONA od 2017

Nowy Zasłonki / roletki / osłony przeciwsłoneczne dedykowane do Hyundai KONA od 2017 Zobacz większe

KONA BEZ KL

Nowy produkt

250PLN brutto

Zasłonki do Hyundai KONA od 2017

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

Więcej informacji

Komplet zasłonek do Hyundai KONA od 2017 składa się z: - 2 zasłonek na boczne drzwi - 2 zasłonek na małe okienka   - Niezbędnych zaczepów.

Zasłonki wykonane są z czarnej siatki.

Zasłonki zrobione są pod wymiar do Hyundai KONA od 2017 . Idealne na wakacyjne wyjazdy np, do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii jak również na upalne wyjazdy po kraju. Alternatywa dla drogiego przyciemniania szyb. Chronią przed słońcem i insektami. Nadają wygląd przyciemnianych szyb.

W przeciwieństwie do innych sprzedawców nasze zasłonki wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Każdy klient otrzymuje od nas paragon fiskalny lub Fakturę VAT (Na życzenie)

Dzianiny, siatki stosowane przy produkcji naszych zasłonek spełniają wymagania humanoekologiczne STANDARD 100 by OEKO-TEX® ujęte w Załączniku 4 obowiązujące dla wyrobów dla dzieci i posiadają na to stosowny Certyfikat.
Informujemy również iż w procesie chemicznej obróbki oraz uszlachetniania dzianin nie są stosowane żadne substancje groźne, czy szkodliwe dla zdrowia człowieka, jak również znajdujące się na liście zabronionych substancji chemicznych. Proces ten poświadczony jest Certyfikatem.
Produkowane przez nas zasłonki posiadają wykończenie nadające ochronę skóry przed promieniowaniem UV, zgodnie z oznaczeniem SPF 50+. Efekt jest trwały: na wielokrotne pranie zgodne z normą ISO 105 E2S, pranie z dodatkiem chloru zgodnie z normą M&S C37, a także długotrwałą ekspozycje na światło słoneczne. Stosowane barwniki oraz środki pomocnicze spełniają wytyczne Dyrektywy UE 2002/61/EC z 19 Lipca 2002(zawierającej Regulacje (EC) Nr 1907/2006 z 18 Grudnia 2006) odnoszącą się do ograniczeń we wprowadzaniu do obrotu i stosowaniu niektórych substancji i preparatów niebezpiecznych (barwniki azowe)

UWAGA !!! Na rynku dostępne są zasłonki klejone. Zasłonki takie klejone są środkami , które mogą zawierać rozpuszczalniki, takie jak etylobenzen, ksylen i octan etylu. Środki te działają szkodliwie na drogi oddechowe a po nagrzaniu się wnętrza pojazdu wzmagają swoją intensywność. Zadbaj o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich. Kupuj tylko bezpieczne produkty

Dostawa gratis przy wcześniejszej wpłacie na konto lub wpłacie za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zasłonki / roletki / osłony przeciwsłoneczne dedykowane do Hyundai KONA od 2017

Zasłonki / roletki / osłony przeciwsłoneczne dedykowane do Hyundai KONA od 2017

Zasłonki do Hyundai KONA od 2017

Produkty powiązane

Pliki do pobrania